Informacja
Realizujemy indywidualne projekty i pomysły. Sprawdź nas. biuro@glassform.pl 609434888
Newsletter

Info

Zachęcamy do skorzystania z najnowszej promocji na...

Ty wymyśl My zrealizujemy

Kasety do drzwi Eclisse

Eclisse rozpoczęła produkcję systemów do drzwi chowanych w ścianę w 1989 roku. Początkowo w swojej ofercie posiadała jeden model kasety do ścianek murowanych. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na nowe rozwiązania w architekturze Eclisse jako pierwsza zaproponowała system przesuwny  do ścianek gipsowych. Obecnie Eclisse w swojej ofercie posiada szereg produktów zróżnicowanych pod względem konstrukcyjnym, funkcjonalnym oraz aranżacyjnym. 19 lat doświadczeń na rynku to 19 opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych.

Eclisse jako wiodąca firma na rynku Włoskim w sektorze drzwi chowanych w ścianę eksportuje swoje produkty do wielu krajow Unii Europejskiej oraz pozostałych krajów naszego regionu. Nieustanne prace nad usuwaniem problemówpojawiających się w trakcie montażu lub eksploatacji oraz zastosowanie najnowszych technologii to główne idee Eclisse.
Systemy Eclisse to  funkcjonalność i użyteczność.

Funkconalność: możliwość zastosowania w każdym pomieszczeniu, oszczędność powierzchni użytkowej oraz różnorodna aranżacja wnętrz.

Użyteczność: zastosowanie systemów chowanych w ścianę umożliwia stworzenie prawidłowej, bezkolizyjnej komunikacji w mieszkaniu.Jednym ruchem ręki oddzielimy lub połączymy dwa pomieszczenia.